Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
"Rzeczpospolita": Więcej samobójstwW Polsce niepokojąco rośnie liczba samobójstw - wynika z danych Komendy Głównej Policji, do których dotarła "Rzeczpospolita".

W ciągu pierwszego półrocza 2013 r. na życie targnęło się blisko 4,2 tys. osób, z tego 3 tys. skutecznie. Tymczasem w całym roku ubiegłym było 5,7 tys. prób samobójczych, a zgonów w ich wyniku 4,1 tys.

Wpływ na decyzje samobójców ma kryzys.

Analizując wprowadzane przez PO od 2007 roku zmiany w prawie Polskim i ich skutek: ponad 1,2 mln Polaków umarłych z przyczyn ekonomicznych - możemy wnioskować:: "PO jest winna Ludobójstwu na narodzie Polskim." Za ludobójstwo i zdradę - każdego członka PO powinna czekać konfiskata kradzionego majątku i nie ulegająca przedawnieniu sprawiedliwa: kara śmierci.

Komornikow tez przybywa i firm odzyskujacych, skupujacych trudne dlugi, takie mamy panstwo lichwy, bezrobocia, umow o prace smieciowych, beznadzieji oraz propagandy TVN TVP, Polsatu razem stad i wiecej samobojstw

FACET WYCIĄŁ DRZEWO NA WŁASNEJ POSESJI WŁADZA GO DOPADŁA ZASĄDZIŁA 1 MILION KARY URZĘDNIKI SIĘ ŚMIEJĄ I PIERDZĄ W STOŁKI A FACET SIĘ POWIESIŁ I ZOSTAWIŁ ŻONĘ I CZWÓRKĘ DZIECI.TO HISTORIA Z OSTATNIEGO TYGODNIA. POLSKA TO GÓ? NO W KOLOROWYM PAPIERKU.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.