Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
No i macie Tuskolandie

Zmiany w OFE w 5 punktach


Rewolucyjne zmiany w systemie emerytalnym będą miały dalekosiężne skutki, ale większość Polaków nie odczuje ich ani szybko, ani bezpośrednio. Warto jednak wiedzieć, co rząd zrobi z pieniędzmi, które przez ostatnie 15 lat odbierano nam na rzecz OFE.

Zmiany w systemie emerytalnym - polegające na faktycznej likwidacji OFE i zastąpieniu jawnego długu publicznego w postaci obligacji skarbowych zapisami w ZUS - nie były podyktowane troską o emerytury Polaków, lecz fatalną kondycją finansów państwa. To nie ułomności (zarówno te prawdziwe jak i wydumane) systemu były powodem jego rewizji, lecz dobijający do 60% PKB dług publiczny i ogromna dziura w tegorocznym budżecie.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zmiany-w-OFE-w-5-punktach-2930091.html

Nienawidze tych sk..synów z PO . Niech ich slag!!!
Zmiany w OFE w 5 punktach Autor: ~polak 2013-09-05 15:12
Wy pseude polityce, zakłamane ch.....e, najpierw zabraliście moją kase z OFE, a teraz jeszcze przez was trace na giełdzie , parszywe trole
widać na giełdzie mądrość naszych szmaciaków ! Autor: ~ryżyKUNDEL 2013-09-05 BANDA NIEUDACZNIKÓW i co najgorsze.
Zmiany w OFE w 5 punktach Autor: ~Marek 2013-09-05 14:06
te zmiany pozbawią ludzi pieniedzy które ulokowali w akcjach,kosztem jebanej dziury,która ten pozal sie Boze rząd nam zafundował

Ostra wyprzedaż na GPW po zmianach w OFE Autor: ~re 2013-09-05 15:44
Rostowskiego i Tuska przed trybunał stanu za działania na szkodę obywateli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.