Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-08-26 o godz. 12:41 ~oko napisał(a):
> ____________"fix" jesteś idio.ą, ale tego
> nie wiesz, bo jesteś chory z nienawiści, jesteś
> "zaczipowanym" robotem i spełniasz
> oczekiwania twoich twórców :( Niestety, takich jak ty, w
> Polsce, jest wielu. I są to ludzie z tzw. "wyższym
> wykształceniem" - dyplomy za pieniądze.

Ci z dyplomami za pieniadze stoja wraz z pozostalym niewyksztalconym elementem dokladnie po drugiej stronie. Z takimi "zdolnosciami" i "kwalifikacjami" jakie posiadaja sa w obecnym spoleczenstwie calkowicie bezuzyteczni. W tej sytuacji trudno sie w sumie dziwic ze pozostaly im kamienie, ulica i prezes Jaro-Zbaw.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.