Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 6 straconych lat dla Polski to dramat dla obywateli,..juz nie ma co.

Zgłoś do moderatora
My Sie zastanawiamy a tu mozna robic podnosic progi nie placic podatkow drenowac kase panstw itp i nie ma wielkiego hallo juz sobie wyobrazam jakby rzad np. Kazika Marcinkiewicza czy Kaczynskiego nowelizowal budzet to media wrecz zlinczowli premierow a dzis cisza wszystko gra narod coraz biedniejszy defizyt coraz wiekszy skoro pomylili sie az o 24 mld to powinni podac sie do dymisji a dlaczego tego nie robia prosze mi wytlumaczyc skoro ktos sie myli kilka razy czyli nie potrafi rzadzic to sie go zwalna tak powinno byc jeszcze wieksze jaja 75% internautow wybralo Gowina a czlonkowie PO jesli tacy sa wyboira kogo pewnie Jasia Fasole pozd.

Rząd może podnieść deficyt

Po konsultacjach z ekspertami Kancelarii oraz po wzięciu pod uwagę kosztów społecznych i ekonomicznych prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o finansach publicznych - poinformowano w poniedziałek na stronie internetowej prezydenta.
Nowelizacja ustawy o finansach publicznych przewiduje zawieszenie tzw. pierwszego progu ostrożnościowego. Podpis prezydenta otwiera rządowi drogę do podniesienia deficytu. Wchodząca w życie w dzień po ogłoszeniu ustawa przewiduje bowiem zawieszenie do końca roku sankcji nakładanych na finanse publiczne po przekroczeniu tzw. pierwszego progu ostrożnościowego, gdy relacja długu publicznego do PKB przekracza 50 proc.Dotychczas w takiej sytuacji rząd nie mógł uchwalać projektu budżetu na kolejny rok, w którym relacja deficytu budżetu państwa do dochodów budżetu byłaby wyższa niż w roku poprzednim.Rząd zamierza podnieść za pomocą nowelizacji budżetu tegoroczny deficyt z 35,6 mld zł do ponad 51 mld, ale na koniec 2012 r. relacja długu do PKB wynosiła 52,7 proc. i dlatego, bez zmiany ustawy, zwiększenie deficytu do takiego poziomu nie było by możliwe.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-moze-podniesc-deficyt-2916257.html

Wybory przewodniczącego PO: Gowin vs Tusk

W wyborach na szefa PO startują Donald Tusk i Jarosław Gowin. Nowy przewodniczący partii zostanie wybrany bezwzględną większością głosów, w tajnych wyborach powszechnych wśród 42 tysięcy członków PO. Wyniki głosowania mają być znane po 20 sierpnia. A na kogo głosował(a)byś ty?

http://fakty.interia.pl/pojedynki/pojedynek/wynik-wybory-przewodniczacego-po-gowin-vs-tusk,bId,2248,win,1167862,los,1167861,exc,2248

Gowin: Niespełna 50-proc. frekwencja w wyborach na szefa PO to porażkaTo porażka - w ten sposób kandydat na szefa PO Jarosław Gowin ocenił informacje mówiące, że frekwencja w kończącym się w poniedziałek wewnętrznym głosowaniu przekroczyła 45 proc. Jego zdaniem jest to wynik prowadzenia kampanii wyborczej w okresie wakacyjnym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.