Dnia 2016-02-10 o godz. 18:26 ~pozdrawiam napisał(a):
> Janku jaki zysk z dywidendy ? o czym ty mówisz? Od kilku lat dywidenda tylko pomniejsza wartość akcji ABC przyjrzyj się, co z tego że dostaniesz 30 gr pomniejszone o podatek Belki jak kurs akcji spadnie o 50 gr - zauważ że co dywidenda to cena akcji spada najpierw o wartośc dywidendy, a zaraz po tym o kolejne 20 -30 gr więc jaki zysk?
wielu już mu to tłumaczyło, ale on wie swoje...
http://at.biznesradar.pl/c31e98871b008b99636e246cfb408f1b.png
no i ten dzisiejszy wolumen - ZALEDWIE 7372 akcje!
a największe transakcje to było wywalanie po 3,30!
helloł, czemu nikt nie kupuje taniutkich akcji ponoć arcyzyskownej i dywidendowej spółki?!...