a dlaczego to nie jest dobry nius? Pamiętasz PNI, które przejał Budimex a o które walczyło MCI, albo mieli nosa albo cynk żeby odpuścić więc trochę więcej obiektywizmu. Czas pokaże czy ktoś ograł czy to Data ograła ich, dziś to można sobie farmazony popisać na forum.