O jakim rynku piszesz? O animatorze? Przecież tu dawno nie ma żadnego handlu, OFE brak kasy, drobnych prawie nie ma,TFI ehhh szkoda gadać, zagranica nas olewa, więc co to za rynek jak na 80 spółek z swig jest kilkanaście czy dwadzieścia kilka milionów obrotu.