oglądałem dzisiaj giełdy światowe, kilka miesięcy tego nie robiłem i faktycznie nasza nie jest najgorsza, jest w czołówce ale nie najgorsza. Dostałem rekomendacje anali bzwbk która zawierała tylko anulowanie poprzedniej i sprzedaż tego co miesiąc temu sugerowali kupować... masakra, oni widzą tylko swoje wykresy i nie liczą się z pieniędzmi swoich klientów. Dlatego wykresy się nie sprawdzają, a już na naszej bananowej to z pewnością.