po co zakładasz drugi watek, by napisać to samo?...
a poza tym - klawiatura wszystko przyjmie, nawet jak napiszesz, ze zarobiłeś nie 3 a 13 razy...
n razie wciąż jest bardzo niekorzystna relacja potencjalnego zysku do ryzyka - własnie z powodu braku popytu