Dnia 2016-02-10 o godz. 14:54 ~Darek napisał(a):
> masz rację na całej GPW nie ma obrotów, ale ja się temu nie dziwię kto mógł uciekł za granice z kasą. Ja zostałem tylko tu gdzie mam duże straty i powoli wychodzę jak tylko kurs wzrasta
>
w tej chwili to chyba najrozsądniejsze działanie...