Dnia 2016-02-11 o godz. 10:07 ~de napisał(a):
> oglądałem dzisiaj giełdy światowe, kilka miesięcy tego nie robiłem i faktycznie nasza nie jest najgorsza, jest w czołówce ale nie najgorsza. Dostałem rekomendacje anali bzwbk która zawierała tylko anulowanie poprzedniej i sprzedaż tego co miesiąc temu sugerowali kupować... masakra, oni widzą tylko swoje wykresy i nie liczą się z pieniędzmi swoich klientów. Dlatego wykresy się nie sprawdzają, a już na naszej bananowej to z pewnością.
dlatego od dawna podkreślam, że od kursu wazniejszy bywa popyt i wolumen, bo na spółkach o słabej płynności jak data, bardzo łatwo rysować swieczki, co pokazały ostatnie sesje...