Dnia 2016-02-10 o godz. 18:26 ~pozdrawiam napisał(a):
> Janku jaki zysk z dywidendy ? o czym ty mówisz? Od kilku lat dywidenda tylko pomniejsza wartość akcji ABC przyjrzyj się, co z tego że dostaniesz 30 gr pomniejszone o podatek Belki jak kurs akcji spadnie o 50 gr - zauważ że co dywidenda to cena akcji spada najpierw o wartośc dywidendy, a zaraz po tym o kolejne 20 -30 gr więc jaki zysk?
Widzisz masz taki drobny problem ze zrozumieniem jak się zarabia pieniądze :)))))
Twój problem polega na tym że porównujesz wirtualne straty które ty sobie wyobrażasz z realnym zyskiem o jakim ja piszę :))))))
Ja piszę o realnych pieniążkach spływających na moje konto :))))))