Przeplywy z działalności operacyjnej w 3 kw to -155tys zł. Same wynagrodzenia 80tys i to przy zatrudnieniu 2.6 osób w przeliczeniu na pełne etaty. Gotowka w kwocie 600tys to może być kilka kwartałów bo jak się popatrzy na 3kw 2017 i 3kw 2018 to widać jak podskoczyly zobowiązania. Z 599tys do 1.329 tys z czego krótkoterminowe to 1.125tys czyli ta emisja stawiam po to by nie było kaplicy w 2018. Bo z czego by to splacili jak nie generują gotówki a wręcz odwrotnie?
I odpowiedz mi bez odnoszenia się do innych spółek. Skoro mają taką unikatową technologie i dużo kasy to po co wchodzić na NC bez emisji publicznej? Jakie spółka ma z tego korzyści?
Ja widzę jedna. Sypanie akcjami. Jak ktoś widzi inna to chętnie się dowiem jaką.
Proszę o merytoryczne odpowiedzi bo argumentów pewnie Wam nie brakuje.