Po pierwsze sięgnij po słownik :) po drugie przecież cały czas z src uważasz, że to wałek i tylko walą w rynek i drukują po 10 groszy, spółka taka zła, urządzenie be, to jak ma wzrosnąć do 80 groszy ? hahahaha sam sobie zaprzeczasz... Jakbym ja był na jakiejś spółce i doszedłbym do wniosku, że coś źle oceniłem i to nie ma sensu toi sprzedałbym i ze stratą, tym bardziej jakbym był przekonany, że to wyżej nie pójdzie, bo to wbrew logice. A ty widzę jakoś nie uczysz się i nie chcesz myśleć - lub nie potrafisz - logicznie....