A skąd wiesz czy te akcje które zostały wydrukowane po 10gr nie równają się z tym że zadłużenie całe zostało umorzone i zamienione na akcje dzięki temu wtedy spółka zeruje zadłużenie i dostaje pieniądze a akcjonariusze więcej akcji co może wyjść na zero dlatego się zdecydowali na tak tania emisję bo i jak wzrośnie to w przyszłości to im wyjdzie nawet lepiej...