Ale powiedz mi co w moim wpisie widzisz negatywnego w twoją strone? Gadasz cały czas, że wisisz chcesz kasę odzyskać, dziś, że to nie ma szans. To wytłumacz mi logicznie na co liczysz? Na 1zl? Ale na jakiej podstawie jak piszesz, że to nie ma sensu i jest bee? A to co napisałem jest logiczne i proste...