Dlaczego mam ci wyciagac kurs? Ale zadałem pytanie już trzy razy, dlaczego nie sprzedasz termo, kasę zainwestujesz w inną spółkę ztam zarobisz i odliczysz sobie stratę z termo... A i tak piszesz jak wyżej, że to nie ma szans wypalić, tu są wały, sami sobie drukuja.. Powiedz mi jaki jest sens u ciebie trzymanie akcji, marnowanie czasu i zamrażanie kasy, skoro według ciebie ta spółka nie ma szans i ten produkt jest taki zły i nie ma perspektyw,dlaczego??