Brednie piszecie wszystko robione na nagonke byle odebrac akcje taniej od ulicy ktorej takiej wiedzy nie posiadaja. Jest bardzo Oplacalna, bo zwrot z inwestycji w urzedzenie zwraca sie w mniej jak 6 czy 5 lat z tego co pisali, pozniej juz tylko czysty zysk, dlatego tu bedzie grubo za jakis czas jak ruszy produkcja i tego sie trzymam dobierajac wciaz na dolkach moze do 1mln akcji sie dojdzie przy 10zl czy wiecej bedzie niezla kasa zamiast emerytury ktora placa grosze co miesiac, wpierw trzeba dozyc sedziwego wieku tez, by ze skromnej emerytury skorzystac :P :D