Witam. Src masz rację, zauważyłeś pewnie że niewielu z nas podejmuje dyskusję z Tobą czy zniewolonym i bolkiem, jesteś tu już trochę i wiesz w co gra T2P. Zdajesz sobie sprawę że wisimy dość wysoko i czekamy na cud. Jedna sprawa jest jasna, ktokolwiek z tych co objęli akcję sypnie w rynek...to znikam. Będzie jasne że wydrukowali, podbijają cenę... i koniec firmy.
Żadne ABB..żaden pokaz..żadne milionowe kontrakty nie zmienią mojego zdania. Gotówka ze sprzedaży prądu lub urządzenia..tylko tyle i aż tyle może spowodować powrót drobnych inwestorów.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, bez względu czy macie akcję, czy nie.