Drogi Marku uwierz mi ze produkcja pradu z tego urzadzenia jest kapletnie nieoplacalna .Olsnilo mnie tego lata poniewaz probowale zalozyc farme fotowoltajczna bez dotacji przynajmniej 70 procet nieoplacalna .Teraz co z biomasa kto bedzie ja dostarczal,segregowal to musi byc jakies wysypisko smieci, dalej zywotnosc urzadzenia .Tylko jako ciekawostka oni sami nie wiedza jak z tego wysc, dlatego objeli akcjie przecjez sam prezes bral od Kosy kase ,dlatego przy pierwszej okazji wyskakuje .