Czemu kiler? Klepiesz i klepiesz, jak to się nie opłaca i jest be to jak to moze iść do góry? Bedziesz czekał 10lat i narzekał? Napisałem ci sprzedaj, odrobisz stratę na innej spółce (src poleca wspaniałe pl group tam pewnie niedługo 5 zł) i sobie odliczysz stratę z termo, to takie proste. A Ty płaczesz i płaczesz. Wczesniej pisałeś, że sorzedalbys ale nie ma popytu, teraz masz popyt możesz pozbyć się tych bezwartościowych akcji :)