Pytanie czy nie lepiej kupować wyżej gdy już będzie podstawa by to robić? Dlugoterminowo to kupowałem plgroup gdzie jest działalność i spółka się rozwija co dało skok na kursie 100%. Póki co:) zobaczymy za kilka miesięcy. Oby termo kiedyś wykazało jakiś zysk. Może wtedy będę posiadaczem tych akcji ale na ten moment to czysta ruletka. Mamy wierzyć spółkę która już nie raz podkopała swoją wiarygodność ? Będą umowy , będą przychody to się kupi.