Src sprzedał więc nagrania na spadki ,proste ,nie po to robili emisję i płacili gotówką żeby spółka nie ruszyła do przodu .A co myślicie po co przenieśli połowę aukcji do GNV ? Będzie bardzo grubo .Nikogo oczywiście nie namawiam do kupna a tym bardziej do sprzedaży. Ja wiem co robić