nie użalaj się nad sobą bo sam w tym świadomie tkwisz, ja ci napisałem co możesz zrobić. Masz, gdzie i komu sprzedać akcje, a jak nie to skończ płakać i użalać się jaki to jesteś cierpiętnik... Ja też jestem w plecy na chwilę obecną czego nie ukrywałem, ale nie płaczę i nie użalam się nad sobą, a termo traktuje jako inwestycje długoterminową...