Zacznę od zniewolonego, po pierwsze możesz oddać nawet teraz masz gdzie sypać, pisałem to już w innym wątku. Jak porownujesz fotowaltaike z tym to gratuluję i tak nie mamy o czym gadać :) do tego jakby orientiwal się w polityce to rządu będą musiały inwestować w mocy EKO, czy to będzie fotowoltaika, czy wiatraki czy też to. Tak więc mało Cię olsnilo.
Src zadałem ci wiele pytań na innych wątkach i ubiaksz odpowieszi, bo nie masz nic do powieeldzenia, dziennie się osmieszasz i komporomitujewz totalnym brakiem wiedzy jak np to, że spółka idze do piachu po tym jak prezes że swoimi wsadza GOTÓWKĘ SWOJĄ do spolki, do tego prezes i inni od niego nie sprzedali nic w rynek, ale dalej tego nie pojmujesz albo nie chcesz, a kosa nie jest od niego już i dlatego nie ma go w spółce. Powody emisji miales wytlumaczone przez zarząd. Do tego nadrob swoje inne braki w wiedzy, a dopiero później się udzielaj :)