Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,35 zł , zmiana od tamtej pory: 236,05%

Geniusze a nawet orły :)

Zgłoś do moderatora
Stracić ponad 4 mln PLN na zabezpieczeniach cen ołowiu to trzeba mocno się postarać. Dzięki finansowym orłom spółka ledwo co wyszła nad kreskę. Co gorsze dalszy wzrost cen olowiu będzie przyczynia się do coraz większych strat.

Nic dziwnego że ING wyszło. Pewnie za ich pośrednictwem spółka nabywała opcje więc wiedzieli o wynikach dużo wcześniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZBIALY 3,35% 24,70 2021-10-19 17:00:00