Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł , zmiana od tamtej pory: 217,11%

Re: KGHM zabepiecza 8 % produkcji

Zgłoś do moderatora
Naprawdę nie tylko pokiełbasiło, ale jeszcze gorzej - piszesz kompletne bzdury. Towar kupowany jest po aktualnych cenach a sprzedawany po przyszłych cenach. W ta lukę wchodzi kontrakt  - czy to jest takie trudne do zrozumienia! W spółce produkcyjnej to jest sprawa oczywista i idealna bo ma dwie strony rynku towar i forward/opcję na  sprzedaż. Brak którejkolwiek ze stron to jest właśnie spekulacja. Radzę  trochę zgłębić zagadnienie. Jeśli zaś chodzi o marżę to oczywiście, że spółka zabezpiecza marżę !!! a cena PB/PLN ma tylko nieznaczny wpływ na tą marżę! - bo ta zapewnie rośnie ze wzrostem cen (tak bynajmniej powinno być) i spada wraz ze spadkiem cen (tak bynajmniej powinno być). Powtarzam kolejny raz - problem nie leży w zabezpieczeniach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -0,82% 24,10 2021-10-15 16:47:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.