Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,25 zł , zmiana od tamtej pory: 240,69%

Re: Geniusze a nawet orły :)

Zgłoś do moderatora
Wreszcie jakieś sensowne posty. To co robi prezes z tą polityką zabezpieczeń to przechodzi wszelkie pojęcie. Już w II kw mieli stratę ponad mln na zabezpieczeniachi liczyłem się że w III kw też się będą zabezpieczali i też stracą podobnie jak w IIkw ale skala to chyba wszystkich dziwiła.
W normalnych spółkach juz prezes był odwołanych ale tu NEF tu rozdaje karty.
Zrozumiałym jeszcze że zabezpieczali też surowiec - wsad obcy.
Ale nie, więc mimo małej ilości jakiej potrzebują to też koszt wytworzenia stopów poszedł do góry. Błąd na błędzie aż można było podejrzewać celowe działanie.
Spółka powinna być o wiele w lepszej kondycji jak będzie lepiej zarządzana albo przynajmniej żeby zarząd nie szkodził swoim działaniem a i wyniki będą całkiem dobre i wycena akcji wreszcie godna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 3,35% 24,70 2021-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.