Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,71 zł , zmiana od tamtej pory: 232,04%

Re: Geniusze a nawet orły :)

Zgłoś do moderatora
tak czytam te Wasze posty i wszyscy macie racje,
tez mnie troszke zaszokowalo to ile zabezpieczyli na forwardach, moim zdaniem powinni maxymalnie zabezpieczyc do 40% tego co maja na magazynie wg tego ile wchodzi wsadu surowego do pieca a ile idzie wchodzi zlomow.
Fakt ze zajeli troszke za gleboka pozycje , ale z drugiej strony nie dziwie im sie zakupili zlomu za blisko 140 mln PLN i to jeszcze na kredyt, jesli po wyborach w stanach nagle by sie odkrecilo wszystko zupelnie w inna strone to mielibysmy calkowicie po ORLACH,
Druga strona tego co zrobili to pozbyli sie zniecierpliwionego akcjonariatu w spadkach z 9 na 7 PLN przejal ktos ok 200k akcji plus 300k w transakcjach umowionych po 7PLN. Razem 500K.
Ktos jawnie zbiera tutaj papier i widac to teraz przy wzrostach jak malym obrotem mozna podniesc kurs.
Gdyby nie ta pozycja na forwardach pewnie bysmy chodzili w okolicach 12-13PLN.
No coz zycze cierpliwosci dla tej spolki.
pozdrawiam
maxi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 3,64% 25,60 2021-10-20 11:20:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.