Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,49 zł , zmiana od tamtej pory: 232,44%

Re: Geniusze a nawet orły :)

Zgłoś do moderatora
O czym że to kolega pisze. Zabezpieczana jest pewnie cała produkcja (opcja sprzedaży) a przy wzroście kursów bazowych są straty (waluta i surowiec). To chyba sprawa oczywista. Problemem są: niska rentowność kontraktów i wysokie koszty działalności. Rezygnacja z zabezpieczeń jest możliwa, szczególnie przy wyraźnym trendzie, ale przy tej skali działalności to już trochę spekulacja i wyższa szkoła jazdy. Wydaje się, że w tej spółce problem nie leży w zabezpieczeniach. Obawiam się, że problem jest poważniejszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,89% 24,90 2021-10-22 13:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.