Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,59 zł , zmiana od tamtej pory: 226,75%

Re: KGHM zabepiecza 8 % produkcji

Zgłoś do moderatora
Orzeł jest producentem wtórnego ołowiu. Cykl produkcyjny jest krótki. Odbiorcy stali. Wiec co niby mają zabezpieczyć kontraty terminowe?

To czysta spekulacja orłów którym wydaje się że są lepsi od tych z którymi się zakładają bo kontrakt terminowy to taki zakład na którym któraś ze stron wygrywa.

Z mojego punktu widzenia zabezpieczanie cen sprzedaży dla takiej spółki jak Orzeł jest zupełnie zbyteczne i jak widać kosztowne.To moje zdanie. Ty uważasz że to nie jest problem. Ok. Możesz więc rozwinąć temat tego co według Ciebie jest problemem. Chętnie poczytam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -2,36% 24,80 2021-10-21 12:32:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.