Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: 252,86%

Re: Geniusze a nawet orły :)

Zgłoś do moderatora
Patrząc na wartość zabezpieczenia i wycenę transakcji futures na 30.09.2016 to spółka zabezpiecza około 50 % wartości planowanych przychodów. Na szczęście wzrost ceny sprzedawanego ołowiu będzie niwelował ujemne saldo na kontraktach terminowych.

Tak więc w teorii i przyjętych praktykach, zabezpieczenie transakcji powinno ustrzec przed startami. Niestety dla spółki i akcjonariuszy obecne transakcje terminowe skutecznie zredukują zarobek za rok 2016. O ile w tzw. międzyczasie czyli od. 30.09 orały finansjery nie zabezpieczyły ceny ołowiu na poziomie 2 tys. USD i kursu 3,90 dla kolejnych miesięcy roku 2017 :DD

Niestety o tym większość akcjonariuszy dowie się dopiero w kwietniu 2017.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 3,35% 24,70 2021-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.