Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,42 zł , zmiana od tamtej pory: 235,58%

Re: Geniusze a nawet orły :)

Zgłoś do moderatora
Z całym szacunkiem, ale tak dużą sprzedaż należy zabezpieczać. Inna sprawa czy należy to robić automatycznie, czy jednak uwzględniać trendy rynkowe surowców i walut. To jest wyższa szkoła jazdy i wcale nie musi przynieść efektów. Zdaje się że nasze górnictwo się nie zabezpiecza i przy wieloletnich spadkach cen ponoszą gigantyczne straty. Inna sprawa to na ile do przodu można zabezpieczyć produkcję (długość kontraktów i ich płynność). KGHM ma duże możliwości wieloletnich zabezpieczeń i aktywnie z tego korzysta. Dalej podtrzymuje tezę, ze nie tu leży problem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,89% 24,90 2021-10-22 13:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.