Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,19 zł , zmiana od tamtej pory: 235,19%

Re: Geniusze a nawet orły :)

Zgłoś do moderatora
Nie 150.000 a dwa razy po 150.000.
Spółka dla inwestorów długoterminowych (tych dłużej długoterminowych).
Ze względu na politykę zabezpieczeń wyników nie zobaczymy jeszcze długo.
A ostatnio pożegnali się ze swoim największym dostawą złomu (jedyny sensownie rentowny surowiec).
Spółka ma szansę poprawić wyniki ale musi skupić się na własnym podwórku, a Prezes Duńczyk (nie ten z Ucho od śledzia, tylko prawdziwy obcokrajowiec), więc co on biedaczek zdziała na rynku surowców jak tu każdy mówi co innego i komu tu wierzyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -0,82% 24,10 2021-10-15 16:47:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.