Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sprzedaż Orlen PZU i KGHM razem nie zatka dziury budżetowej TUSKa ~Szok 1 2026-03-22 19:13
Wartości konserwatywne prawicy ~Amen 5 2026-03-22 18:54
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Przydacz - Jabłoński - SAFE ~Krj 3 2026-03-22 18:06
prof. Andriej Jakowlew, czołowy rosyjski ekonomista ~Ważne 5 2026-03-22 18:04
JacekBartosiak jak rzadko z sensem ~Info 2 2026-03-22 18:02
DLACZEGO GAZ JEST TAK POTWORNIE DROGI ~załamany 3 2026-03-22 16:59
Odblokowanie Ormuz obniży ceny ropy minimalnie.Odbudowa ~Dziadek 6 2026-03-21 21:24
Jak przyszły tydzień ?? ~Mark 1 2026-03-21 20:31
OBAJTEK WRÓĆ bo ci to ZDIERCY $ dziś ,,odcinają,, prąd na GPW ? ~Szok 8 2026-03-21 18:57
Jak coś to ja się dalej z was smieje ~mefedron12 7 2026-03-21 00:30
REKORDOWA SPRZEDAŻ PALIWA od wojny z Ukraina i dywidenda ~Trader 4 2026-03-20 21:35
wysiadłem ~Zapakowany_w_ORLEN 19 2026-03-20 21:24
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
Dariusz Fila r o złocie - 40 mld w plecy ~Kaczyński 10 2026-03-20 19:55
Kto kupuje podczas dystrybucji heisdone 6 2026-03-20 14:31
220 ~ixi76 4 2026-03-20 14:05
!!! BIURO PRASOWE ORLEN KOMENTUJE ~Pilne 5 2026-03-20 13:17
Dzisiaj cuda ? ~Janekzczarnolasu 3 2026-03-20 11:15
________No kiepsko Miečka to widzę w PRL _______ ~Koniec_Knf_i_ABW 1 2026-03-20 08:34
Czy morawiecki to ukryty agent PO ~Niepo 1 2026-03-19 21:22
Ale urwał na zlocie - tysiąc $ w plery ~Kaczyński 4 2026-03-19 21:00
Banki centralne zmieniają nastawienie, będą podnosić..... ~Kaczyński 2 2026-03-19 16:39
Kapitał wychodzi z wigu ~mefedron12 16 2026-03-19 16:26
BIURO PRASOWE ORLEN KOMENTUJE ~ORLEN 1 2026-03-19 16:06
TOTALenergi +5% BP +4.3% BRENT +3.5% ~Dziadek 2 2026-03-19 15:59
Panie cuda tutaj będą ~Janekzczarnolasu 3 2026-03-19 15:45
Orlen ropa dywidenda mariusz21 2 2026-03-19 15:33
Warto posłuchać ~Jan 1 2026-03-19 14:00
KGHM +8 a to padło na minusie ~jim_morris 4 2026-03-19 13:19
Ale tu będzie rzeź jutro ~mefedron12 14 2026-03-19 13:17
Czuję tu mega zwalę ~mefedron12 19 2026-03-19 13:15
[x]
PKNORLEN -4,85% 122,78 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.