Prezydent ma rację twierdząc, że odwołanie Marka Kamińskiego z funkcji szefa CBA jest nieskutecznie z dwóch powodów. Jakich? O tym opowiada Janusz Korwin-Mikke.
zamiast pisać bzdury, skorzystaj z lektury: USTAWA z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego. Załatwianie spraw
Art. 35. § 1. Organy administracji publicznej obowiązane są załatwiać sprawy bez zbędnej zwłoki. § 2. Niezwłocznie powinny być załatwiane sprawy, które mogą być rozpatrzone w oparciu zamiast pisać bzdury, skorzystaj z lektury: USTAWA z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego. Załatwianie spraw
Art. 35. § 1. Organy administracji publicznej obowiązane są załatwiać sprawy bez zbędnej zwłoki. § 2. Niezwłocznie powinny być załatwiane sprawy, które mogą być rozpatrzone w oparciu o dowody przedstawione przez stronę łącznie z żądaniem wszczęcia postępowania lub w oparciu o fakty i dowody powszechnie znane albo znane z urzędu organowi, przed którym toczy się postępowanie, bądź możliwe do ustalenia na podstawie danych, którymi rozporządza ten organ. § 3. Załatwienie sprawy wymagającej postępowania wyjaśniającego powinno nastąpić nie później niż w ciągu miesiąca,.... teorię o dwóch tygodniach lansują mediomatoły. Uchylanie się od wykonywania konstytucyjnych obowiązków, np. podpisanie traktatu, nieuzasadnione odwlekanie nominacji sędziowskich, nieprzekazywanie wyrażonych wcześniej opini, to łamanie prawa, a za łamanie prawa Prezydent Rzeczpospolitej POWINIEN zostać postawiony przed Trybunałem Stanu.
"Nie wiem o co chodzi" . To jest jedyne sensowne zdanie, jakie wypowiedział Janusz Korwin Mikke. Z czasem każdy tak ma, jeśli zajmuje się tylko pisaniem i gadaniem, a niczego już nie czyta ani słucha. W zbiorze pt. Afera hazardowa znajduje się wywiad z Pawłem Wypychem, w którym mówi on wprost, że opinia Prezydenta była "Nie wiem o co chodzi" . To jest jedyne sensowne zdanie, jakie wypowiedział Janusz Korwin Mikke. Z czasem każdy tak ma, jeśli zajmuje się tylko pisaniem i gadaniem, a niczego już nie czyta ani słucha. W zbiorze pt. Afera hazardowa znajduje się wywiad z Pawłem Wypychem, w którym mówi on wprost, że opinia Prezydenta była napisana i CZEKAŁA na wysłanie. Z tego wynika, że z PRZEKAZANIEM opinii szef opozycji celowo zwlekał, celowo prowokował premiera i osiągnął efekt, bo gdyby premier czekał z odwołaniem Mariusza Kamińskiego, to by się tylko ośmieszył.