Dnia 2016-02-09 o godz. 09:55 ~devilek napisał(a):
> być może będzie dobrą inwestycją na ten rok, jak i może na kolejny ale to w bardzo dużej mierze będzie zależało od całej GPW która wedle mnie jest najgorszą giełdą europejską, jedną z gorszych światowych parkietów i bardzo podatną na niemal każdą złą wiadomość. Co do solidnej korekty to zupełnie inaczej to widzę, spółka odrobiła 10 pkt i nie ma specjalnie z czego być korekta. No ale będziemy widzieć. Jak na gpw będzie dalej syf to pewnie znowu będziesz miał rację ale to już zupełnie inna bajka.
GPW najgorsza? - a faktycznie obserwujesz i konkretnie porównujesz wykresy i trendy z innymi giełdami?
Nasza giełda nie odstaje od innych rynków, bywa że nawet jest lepsza od innych
http://stooq.pl/t/?i=510
data odrobiła 10%? - pozornie tak, ale na jak MIZERNYM wolumenie (i do tego wykreowanym MIELENIEM WALORU!) i ilu inwestorom udało się skeszować te 10%?...
w suchych liczbach i wyrysowanych świeczkach moze tak to wygląda, ze jest niby jakieś solidne 10%, ale ... - ten gracz, który ostatnio tak zabawia się datą właśnie chce, by jak najwiecej było tak myślących jak ty, bo dzięki temu on odzyskuje kasę...
Chciałbym jednak mieć rację, że po 3Q bedzie tak dobrze, jak obecnie (na razie na 50%) zakładam