może coś innego oglądałeś, jeśli mowa o wywiadzie dla SII to moim zdaniem bardzo dobrze Pani Ilona wypadła, ciekawe wypowiedzi i konkretne. Nie mogła zdradzać więcej ale to co mogła to powiedziała. Wygląda że szykuje się jakieś przejęcie lub jest mocno brane pod uwagę, dywidenda będzie, plan został zrealizowany i zarząd jest z wyników zadowolony. Reszta jest tak jak ma być firma się rozwija w taki sposób jak powinna - zagrożenia ?? o kursach walut również ciekawie odpowiedziała tak samo jak o odwróconym vacie. Posłuchajcie lub nie, rynek chyba jednak to zobaczy we właściwym kierunku.