absolutnie się z tobą zgadzam, chyba większość o tym wie że dopiero jak skeszujesz to masz zysk lub stratę akcje są pieniądzem wirtualnym do tego czasu :) odpowiedz mi na pytanie dlaczego kurs dalej nie spada, ktoś powiedział czas na wzrosty ? ktoś chce napompować balonik a potem sprzedawać ? to kompletnie błędne działanie gdyż skoro wedle twojej teorii jest wielu wychodzących do będą go ciągle nadziewać co by spowodowało że będzie posiadał więcej waloru a przecież on chce wyjść z inwestycji... jakoś mi to nie pasuje.