czekam do raportu który pewnie i tak nie zmieni mojego stanowiska ale kto wie, może mnie przekona że należy dokupić. Czy taniej, być może tak ale po dobrych wynikach tylko polityka albo globalna sytuacja zaszkodzi notowaniom. Jestem póki co nastawiony neutralnie, nie ma nic pewnego...