w tej chwili należy patrzeć nie na te 25 K, ale na bardzo niepokojący fakt, ze na półkach niżej są totalne pustki i brak kupujących
a łatwość, z jaką dokonał się zjazd na 3,30 (mały wolumen) pokazuje opisywany przeze mnie wcześniej płytki rynek i manipulacyjne gierki jednego sypacza podającego tlen pod mielenie walorem i zwabianie kapitałodawców
kolejna sprawa - brak (i to od dawna!) jakiegokolwiek ruchu insiderów...
a mała ilość drobnych w akcjonariacie pokazuje tylko ich bezsilność - drobni łatwo mogą kupić, ale wyjść z zarobkiem lub nawet bez straty jest bardzo trudno
teraz tylko nieliczni (obkupieni w okolicach 3,00) mogli cokolwiek zarobić, choć i to wątpliwe po odjęciu podatku i prowizji...
devil - data MOZE będzie dobrą inwestycją w tym roku, ale najwcześniej po wynikach za półrocze, o ile wyniki za 1Q i 2Q nie rozczarują, kurs po odcięciu dywidendy ustabilizuje się w spokojnej konsoli co najmniej 2 tyg.na stabilnym wolumenie BEZ pajacowatych PODBITKOWYCH GIEREK i zacznie powoli rosnąć bez spekulacyjnych skoków. Pozytywnym wzmocnieniem mogą (i powinny!) być wyniki za 3Q, który w przypadku tej spółki uważam za najwazniejszy. No i oczywiscie zakładając, że globalnie i na gpw nie będzie nic złego się działo.
A teraz, jesli ktoś bardzo chce mieć datę, najzwyczajniej należy czekać na solidną korektę i patrzeć na poziomy wsparcia