eh, devil...
nie mam zamiaru cię przekonywać
sam z zainteresowaniem obserwuję tę nową zabawę na dacie
myslisz, ze dmuchanie balonika na małym wolumenie będzie trwało w nieskończoność?
bądź spokojny o sprzedających - na pewno pojawią się i byc moze w najmniej spodziewanym przez ciebie momencie
sam zresztą piszesz o tym, jak na mikroskopijnym wolumenie trwa podbijanie kursu...
i chyba wiesz, co znaczy giełdowe pojecie "dmuchanie balonika" oraz "płytki rynek"?...
ale napiszę ci coś na pocieszenie - trzymaj kciuki, by dziś nie tyle nie było mocnego sypnięcia PKC na close, co raczej zeby nie zdjęto przed fixem tego 30 K po lewej