przy małym obrocie mamy ponad 2% wzrostu, widać że brakuje sprzedających cokolwiek wykres nie napiszesz jedno jest pewne, nie ma długiej listy po prawej. Może obrót większy by bardziej przekonująco wyglądał ale on się pojawi, pojawi się wtedy gdy kurs będzie wyższy.