być może będzie dobrą inwestycją na ten rok, jak i może na kolejny ale to w bardzo dużej mierze będzie zależało od całej GPW która wedle mnie jest najgorszą giełdą europejską, jedną z gorszych światowych parkietów i bardzo podatną na niemal każdą złą wiadomość. Co do solidnej korekty to zupełnie inaczej to widzę, spółka odrobiła 10 pkt i nie ma specjalnie z czego być korekta. No ale będziemy widzieć. Jak na gpw będzie dalej syf to pewnie znowu będziesz miał rację ale to już zupełnie inna bajka.