oglądaliśmy to samo
problem w tym, że od roku mówi to samo i jedyne konkrety to wejscie w pieluchy i art. papiernicze, ale na razie bez konkretów, jakie zyski są z tego
a rynek pokazuje, co mysli - kolejna sesja bez popytu, bo znowu otwierana pajacowatym zleceniem 5 akcji
i jeszcze coś - zysk masz wtedy nie gdy kurs rośnie, ale wtedy, gdy ten zysk skeszujesz i masz kasę na koncie