Dnia 2016-02-08 o godz. 10:00 ~devilek napisał(a):
> nie wiem czy to ty ale ktoś pisał o podawaniu tlenu łyżeczką jak kurs urósł do znacznie ponad 4zł. Nie widzę tutaj sensowności w podtrzymywaniu kursu, na małym obrocie to równie dobrze może być odwrotnie. Odpowiedz na drugie pytania co ty byś zrobił gdybyś chciał kupić 1mln sztuk akcji daty. Jak to zrobić by nie podnieść kursu na widełki :P
gdybym na serio miał kasę na 1M akcji daty, na pewno nie kupowałbym teraz daty
ale przyjmując twe załozenie - robiłbym odwrotnie do tego, co jest teraz: zbijałbym na open i close oraz zbierał w czasie sesji, od czasu do czasu mocniej zbijając kurs, by robić małą panikę i łamać SL
i właśnie dlatego od dawna uważam, ze na dacie nie ma akumulacji
w końcu jak ktoś chce kupić dużo i jak najtaniej, to nie podaje tlenu i nie podbija kursu,
tak się robi tylko dla zwabiania naiwnych kapitaodawców nie mających dokładnej bieżącej wiedzy o spółce i zabawach, jakie sie na niej odbywają