Na miejscu pracuję jako programista dla jednej z największych gamingowych korpo, ale dodatkowo dorabiam sobie na zleceniach dla polskich firm i to reinwestuję w PL, bardzo sensowny podatkowo układ przy niewielkim wysiłku. I tu wchodzi jeden fakt, sporo ludzi z gamedevu sobie pogrywa na giełdzie. Nie wiem, czy średnią mają lepszą ale na bank nie łykają takich bzdur, jak ulica typu Huckleberry czy Snajper trzeci. Podobnie ludzie z dawnego zespołu cfg mają facebooki, blogi, twittery. Kilka osób śledzę i nie uwierzę przez chwilę, że ktokolwiek ma w głowie jakieś bankierowe przepychanki. A z tą dobrodusznością cara bym nie przesadzał. On na pewno sobie zdaje sprawę, że mogło by się skończyć jak z wezwaniem policji do bójki, nie wiadomo, kto by skończył w radiowozie.
@~akcPLW: CP musi wyjść przez Last of Us 2, tyle na pewno.
@Minifund: Jeśli mnie pamięć nie myli, między raportami Q2 i Q3 liczba pracujących osób zmniejszyła się z 10 do 6. Jeśli ktoś z innych zespołów bardzo mocno nie pomoże, to prowadzenie 2-3 tyg. kickstartera będzie mission impossible.