Nie czytales wywiadu?
Przeciez nowy prezes powiedzial wyraznie ze "Zaczynaliśmy pracę nie od zera, lecz nawet z dużymi minusami" wiec co sie czepiasz. Chlop wzial na bary syf po kamizelce, posprzatal i wyciagna na prosta w tempie dosc imponujacym.
Czytaj dalej...
"Jesteśmy już na tym etapie, w którym możemy spłacić całość pożyczek i utrzymać się." Przypomne ze jak Kamizelka odchodzil to bylo chyba okolo 6 baniek do splaty.
A nowy prezes nie dosc ze ma kase na utrzymanie i splate dlogow to jeszcze trzy tytuly w pelnej produkcji plus zapowiedziane pierwsze premiery w przyszlym roku...
Troche nawet wstyd porownywac poprzedni managment do obecnego bo mam wrazenie ze to moze ublizac Karbowskiemu.