Łał, bankier dostarcza rozrywki niczym podwójny odcinek śmiechu warte. Nie wiem tylko skąd teorie spisku jak ~Ontario napisał suchą sekwencję wydarzeń. To jak, źle, że pisze nieprawdę czy że pisze prawdę? Wszyscy grają na podstawie troli z forum i nikt dokumentów nie czyta? Myślałem że relacja z marszu niepodległości będzie najgłupszym co przeczytam w weekend.
Minifund, ja wiem że to niby oczywiste, że się spala agenta i udaje, że co złego to nie my, ale ludzie to przekuwają na jakieś konspiry podczas kiedy sekwencja zdarzeń jest publiczna i znana. Również pozdrawiam i życzę zdrowia.
Ontario jestem ciekaw twojej opinii o przesunięciu CP chociaż jak ty grasz LT to pewnie na szybki szorcik się nie skusisz.