Oj, Kajtek. Na zmianę już każdy tu był ze starej ekipy, kto tylko nie tupał łubu-dubu. Wątpię, czy kogokolwiek ze starej ekipy obchodzą anonimowe exposé na forum. Kiedyś raz nawet steamapp został oskarżony o bycie kamizelkowcem, jak na coś zamarudził, więc to jest ślepy zaułek.
A co do ludzi, którzy wyciągają, że playway wszystko wiedział i akceptował, rozumiem to w obliczu serii kolejnych IPO spółek-córek, które się szykują. Narracja „stary zespół wszystko źle - car wszystko dobrze” to fikcja. G_wnoburza wokół rzekomego IT przy Drift’19 świadczy o watpliwościach przynajmniej części rynku.